Wzmacniacze

Serce systemu audio, czyli wzmacniacze stereo, są elementami służącymi do zasilania kolumn głośnikowych. Najważniejsze wyznaczniki, na które zwracamy uwagę, kupując wzmacniacze audio, to oczywiście moc i impedancja wejściowa. Jednak wybór właściwego modelu wymaga odpowiedzi również na wiele innych pytań, m.in. o jakość, jaką może zaoferować dane urządzenie. Produkty w tej kategorii różnią się więc pod kątem brzmienia, wykonania, designu, oraz funkcjonalności.  

Wzmacniacze audiofilskie dla lepszych wrażeń

W ofercie Galerii Audio dostępne są produkty wyjątkowe, skierowane do melomanów i audiofilów, pochodzące z wyższej półki sprzętowej. Wiele z nich wyróżnia się nie tylko pod kątem zastosowanych technologii i doskonałego brzmienia, ale również nieprzeciętnej estetyki, jak np. Spec RSA-F33EX czy minimalistyczny model Leema Acoustics Tucana II. Każdego miłośnika emocji płynących z dźwięku, zaciekawią również propozycje marki Manley Labs, wykorzystujące m.in. trwałe i niezawodne lampy EL34 lub EL84. To prawdziwa gratka dla koneserów lampowych amplifikacji.

Wszystkie dostępne u nas wzmacniacze zintegrowane, określane przez wielu jako „złoty środek”, zapewniają balans pomiędzy doskonałym dźwiękiem a wysoką funkcjonalnością. Ogromne znaczenie ma fakt, że sprzęt wybieramy drogą dokładnej selekcji. Nie proponujemy naszym klientom ogromnego asortymentu lepszych i gorszych produktów – wybieramy wyłącznie te, które jako pasjonaci uznaliśmy za w pełni satysfakcjonujące. Możemy też zapewnić, że każdy model z oferty został wyprodukowany w kraju, z którego pochodzi.

Wyselekcjonowane wzmacniacze hi-end

Jak wiadomo, wiele osób traktuje moc jako najważniejszą cechę wzmacniaczy hi-fi. Oczywiście jest to niezwykle ważny parametr, jednak nie jedyny, na którym warto się skupić. Wyższa moc sprawdza się przede wszystkim w przypadku większych kolumn głośnikowych. Jest niezbędna również przy trudnym przebiegu impedancji. Pozwala wówczas efektywniej „kontrolować” dźwięk. W przypadku wzmacniaczy znaczenie ma również wielkość pomieszczenia i sposób ustawienia sprzętu. Jak widać, wybór odpowiedniego produktu i jego mocy to proces, w którym należy uwzględnić wiele różnych czynników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Galeria Audio jest miejscem, w którym odnajdzie się każdy meloman i audiofil. Poszukiwania dobrego brzmienia warto zacząć właśnie od naszego asortymentu. Wybór nie jest prosty, dlatego służymy pomocą w znalezieniu idealnego modelu. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę i jakie urządzenie spełni indywidualne wymagania konkretnego klienta.

Przy każdym produkcie znajdą Państwo jego szczegółowy opis, nierzadko historię samej marki, a także wyróżnienie najważniejszych cech. Dokładamy wszelkich starań, aby podjęcie decyzji zakupowej było w 100% zgodne z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Oczywiście nic nie zastąpi sprawdzenia możliwości sprzętu na żywo – dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. Nasi eksperci odpowiedzą na Państwa zapytania również online lub telefonicznie. W tym celu wystarczy skorzystać z przycisku „Zapytaj o produkt”.