Kolumny

Niebanalny design, świetne parametry i unikanie utartych schematów – właśnie to wyróżnia kolumny głośnikowe dostępne w Galerii Audio. Celujemy wyłącznie w produkty wyższej jakości, dobierając je zgodnie z wymaganiami wielbicieli dobrego brzmienia, pełnych pasji melomanów i audiofilów. Wiemy, że naszym klientom zależy nie tylko na świetnych wrażeniach dźwiękowych, ale również na przyciągającej wzrok estetyce. Dlatego oferujemy kolumny hi-end, czyli sprzęt o ponadprzeciętnych parametrach i wyglądzie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszego asortymentu.

Wyjątkowe kolumny audiofilskie

Działając na rynku od wielu lat, opracowaliśmy własne metody selekcjonowania sprzętu. Poszukiwanie idealnego brzmienia nie ma dla nas tajemnic. Dobierając kolumny audio do oferty, importujemy je z przeróżnych zakątków świata. Upewniamy się, że każde urządzenie jest produkowane wyłącznie w tym kraju, z którego pochodzi. Daje to pewność, iż zachowano oryginalne metody produkcji, komponenty i technologie odpowiadające współczesnym, wysokim standardom poszczególnych marek. Jesteśmy na bieżąco z nowościami, które pozwalają uzyskać jak najlepsze, poruszające wrażenia podczas słuchania ulubionych dźwięków.

Wielu audiofilów uważa, że to właśnie kolumny mają największy wpływ na ostateczne brzmienie. I rzeczywiście, nie ma wątpliwości, że jakość i charakter muzyki określają przede wszystkim zespoły głośnikowe. Odpowiednia kolumna powinna być dobrana odpowiednio do kubatury i akustyki pokoju. W ofercie przodujących na rynku marek znajdziemy tak wiele opcji sprzętowych, że można pogubić się w gąszczu dostępnych rozwiązań. Oczywiście dla pasjonatów doskonale zorientowanych w temacie, sprawa będzie znacznie prostsza. Osoby stosunkowo nowe w tej dziedzinie mogą zasięgnąć rady bardziej doświadczonych audiofilów. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych ekspertów – stacjonarnie lub online.

Kolumny hi-fi z wyższej półki

Wśród naszych kolumn szczególnie wyróżniają się produkty duńskiej marki Davone. Niezwykle gustowne, wpisują się w design nowoczesnych wnętrz dopełnionych sentymentalną namiastką lat 60. Ich forma zdecydowanie różni się od tego, do czego przyzwyczaili nas inni producenci. Duńska firma połączyła to, co najlepsze w kwestii parametrów i estetyki, oferując sprzęt z wyższej półki. Każdy model kolumny jest zupełnie inny od drugiego. Posiada swoją własną, unikalną odsłonę. Mimo że zakres oferty Davone jest dość wąski, z pewnością trzeba docenić markę za jej racjonalność i konsekwencję w projektowaniu przemyślanych rozwiązań, skierowanych do osób oczekujących porządnego, gustownego sprzętu.

Kolumny Davone genialnie komponują się z klasycznym, skórzanym fotelem z podnóżkiem zaprojektowanym przez Raya i Charlesa Eamesów w 1956 roku, znanym m.in. z filmu „Niebieski” Krzysztofa Kieślowskiego.  Odwiedzając nasz salon we Wrocławiu, mogą Państwo wygodnie się w nim rozsiąść podczas testowania możliwości poszczególnych sprzętów. Oczywiście to nie wszystko, co mamy Państwu do zaoferowania. W naszej ofercie odnajdą się zwłaszcza klienci traktujący doświadczenia muzyczne jako wyjątkową przyjemność, na którą warto poświęcić czas i część domowego budżetu. Gwarantujemy, że poza intrygującym designem, każda proponowana przez nas kolumna audio jest przykładem solidnie wykonanego, nowoczesnego zespołu głośnikowego.