Jak powiedział Nikolaus Harnoncourt

“Wszyscy potrzebujemy muzyki – bez niej nie możemy żyć”

Traktując słowa wielkiego wiolonczelisty jako życiowe motto zapragnęliśmy aby żywa muzyka zagościła w naszych domach. Oczywistym jest, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z artystą i obcowania z instrumentami na żywo, ale dzięki osiągnięciom współczesnej cywilizacji polegającym na możliwości skonfigurowania wysokiej klasy sprzętu hi-fi możemy przenieść muzykę z sal koncertowych, czy klubów jazzowych prosto do naszych domów. EN


Czytaj więcej

Kolumny


Przejdź

Wzmacniacze


Przejdź

Przedwzmacniacze


Przejdź

Analog


Przejdź

Digital


Przejdź

Filtry sieciowe


Przejdź

Kable


Przejdź

Akcesoria


Przejdź

Okazje


Przejdź

Zestawy stereo i sprzęt audio

Galeria Audio to miejsce, w którym odnajdzie się każdy wielbiciel dobrego brzmienia. Wśród naszych produktów znajdą Państwo najwyższej klasy sprzęt audio. Oferta jest skierowana głównie do audiofilów i melomanów, poszukujących doskonałej jakości w każdym aspekcie doświadczenia, jakim jest świadome słuchanie muzyki. Co więcej, zaawansowane technologicznie zestawy stereo, które prezentujemy, wyróżniają się niejednokrotnie zupełnie niebanalnym, wyjątkowym designem, i oryginalną, wyjątkową technologią.

Sprzęt stereo dla wymagających

W asortymencie Galerii Audio nic nie jest przypadkowe. Działamy na rynku już od 25 lat, dostarczając wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty. Wszystkie systemy stereo przechodzą przez szczegółową weryfikację naszych specjalistów. Jako firma stworzona przez pasjonatów dla pasjonatów, dokładamy starań, aby każde urządzenie spełniało wysokie wymagania melomanów i audiofilów. Dostępne u nas modele są produkowane wyłącznie w krajach, z których pochodzą. W ten sposób możemy zagwarantować, że decydując się na zakup w Galerii Audio, sięgają Państwo po sprzęt najwyższej jakości.

Przykładem mogą być intrygujące propozycje duńskiej marki Davone, które od razu przyciągają wzrok swoją nietypową formą. Poza oryginalnym designem, warto zwrócić uwagę na ich bardzo dobre aspekty techniczne – zarówno w przypadku zespołów głośnikowych, jak i przetworników. Z pewnością będzie to wyjątkowe spotkanie nie tylko z muzyką, ale również z inspiracją wzornictwem rodem z lat 60. To sprzęt hi-end w czystej postaci – luksusowy, wyróżniający się wyglądem oraz świetnymi parametrami.

Wyłącznie sprawdzone marki

Oczywiście najważniejszym kryterium w doborze sprzętu z tej kategorii są indywidualne wrażenia związane z jakością dźwięku. Z tego względu zapraszamy do naszego salonu we Wrocławiu, aby przekonać się, jakie brzmienie zapewnia dany produkt „na żywo”. Sprzęt hi-fi z naszej oferty dostarcza dźwięk o jakości maksymalnie zbliżonej do oryginału. Wiemy, że nawet najdroższy głośnik nigdy nie da efektu identycznego do tego, który uzyskuje się podczas występu na żywo. Jednak jesteśmy przekonani, że warto zainwestować w jak najlepsze parametry, aby móc cieszyć się maksymalnie „wysoką wiernością”, która dla wielu audiofilów jest po prostu niezbywalnym priorytetem.

W Galerii Audio znajdą Państwo między innymi kolumny, „klasyczne” gramofony, kable, stoliki zaprojektowane specjalnie z myślą o systemie audio, a także wzmacniacze i przedwzmacniacze. Oferta została zawężona wyłącznie do tych urządzeń, które sami widzielibyśmy w swojej starannie dobranej kolekcji sprzętu. Jako pasjonaci dobrego brzmienia, jesteśmy w stanie doradzić Państwu na każdym etapie budowania systemu stereo – zarówno na początku tej drogi, jak i w momencie, w którym wydawało się, że „słyszało się” już wszystko, co najlepsze..

Profesjonalne doradztwo

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i odwiedzenia salonu Galerii Audio zlokalizowanej we Wrocławiu lub w naszych oddziałach w innych, polskich miastach. W razie potrzeby chętnie odpowiemy również zdalnie na wszelkie pytania dotyczące poszczególnych produktów. W tym celu wystarczy wybrać przycisk „zapytaj o produkt”, który jest dostępny przy opisie każdego sprzętu.

W swoim asortymencie posiadamy: kolumny, wzmacniacze, przedwzmacniacze, sprzęt analogowy, sprzęt digital, filtry sieciowe, kable, akcesoria oraz meble audio.